Custom Categories: Features

garrett-turbo-red

GARRETT

Garrett Dünyanın en önde gelen büyük turbo üretici firmasıdır. Birçok alan ihtiyaçları için çok geniş bir ürün yelpazeleri bulunmakla beraber birçok araç modeli için OEM turbo ürün sağlayıcılarıdır.

exedy1

EXEDY CLUTCH

60 yıllık bir geçmise sahip Dünyanın 1 numaralı en büyük ve en kaliteli OEM debriyaj baskı, balata ve hafif volan üreticisidir. 18 farklı ülkede üretim ve yetkili satış ağı bulunmaktadır. Bir çok Ana Sanayi Japon Araç üreticisi ile beraber Avrupa ve diğer ülke menşeli araç modelleri içinde OEM kalitede üretim yapılmaktadır.

post-tbk

TBK JAPAN

Debriyaj Merkezleri, Fren Merkezleri , Fren Silindirleri ve Tamir Takımları, Fren Balataları, Fren Pabuçları, Fren Disk Balataları, Su Pompa ve Tamir Takımları, Yağ Pompa ve Tamir Takımları vs. gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahip Japonyanın alanında en önde gelen Dünya Çapında Profesyonelleşmiş üretici firmasıdır.

img2

Architecture

The application of knowledge, skills, tools and techniques to activities in order to meet the requirements of a project.

tyglogo

TONG YANG GROUP

Taiwan menşeili dünyanın önde gelen kaporta malzeme üretici firmasıdır. Dünya çapında OE kalitede yan sanayi kaporta ürün tedariği yapmaktadır. Bir çok marka ve model için çok yüksek kalitede üretim yapmaktadır.